To był człowiek na wysokim poziomie, bardzo inteligentny. Charakter śledztwa nie zależał ode mnie, wykonywałem tylko rozkazy przełożonych. Dziś żałuję, że musiałem w tym wszystkim uczestniczyć.

peerelowski śledczy ppor. Kazimierz Górski

List otwarty Pani Marii Fieldorf-Czarskiej do Pana Premiera R. P. Donalda Tuska Drukuj Email
Artykuły
Wpisany przez Administrator   

Publikujemy list, który Pani Maria Fieldorf-Czarska, córka generała Emila Fieldorfa wysłała do Premiera Donalda Tuska w 2007 roku na początku jego rządów. Sądzimy, że jest nadal aktualny. Autorka listu do tej pory nie otrzymała odpowiedzi.

15.12.2007

Panie Premierze!


List Pani Marii Fieldorf-Czarskiej do Donalda TuskaZastanawiam się dlaczego Pan rozpoczął swoje urzędowanie nie od naprawiania tego co było złe, ale od zwalczania wszystkiego co było dobre, a zostało osiągnięte przez Rząd PISu.

Negatywny odbiór ministrów przypuszczam, że również został dokonany na przekór opozycji, a nie dla dobra Kraju.

Nie mogę pojąć jak można będąc wybranym na tak wysokie stanowisko, kierować się zemstą zamiast dobrem państwa, które zostało powierzone Pana opiece?

Przypuszczam, że Pan zaprzestanie niegodnych Premiera ataków na Dyrektora "Radia Maryja", o. Tadeusza Rydzyka i przekaże swoim urzędnikom, aby uszanowali katolicką Rozgłośnię "Radia Maryja".

Bardzo chciałabym zmienić swoje zdanie o Premierze swojego Kraju, które nie jest pozytywne, dlatego mam nadzieję, że otrzymam odpowiedź.

Z poważaniem
Maria Fieldorf-Czarska

Otrzymują:

Dyrekcja "Radia Maryja"

"Nasz Dziennik" - W-wa

"Nasza Polska" - W-wa